Verimli Satış Ekranı

Dünyaca kabul edilir satış metodolojisini geliştirdiğimiz yazılım alt yapısı ile bir pano üzerinde toparladık. Potansiyel müşteri ve fırsatlar için süreç yönetimi sadece sürükle bırak hareketleriyle bu pano üzerinde yönetilebilir hale getirildi. Pano üzerindeki listelerden süreçte hangi aşamada olunduğu takip edilebilir ve süreç ile ilgili değişimler tek bir hareketle uygulanabilir.

 

Müşteri Adayı Skor Tahminleme

Fırsat ve müşteri aday listelerinde yoğun çalışma her zaman istenilen performansı vermeyebilir. Bu noktada kalabalık listeler içerisinde sizin için ihtimal hesaplarını yapıp, sektörünüze en uygun sıralamayı çıkarabiliriz. Kendini eğitebilen algoritmamız sayesinde her zaman daha iyi sonuca ulaşabileceğiniz bir skorlama aracınız olacaktır.

Zaman Yönetimi

Fırsat ve müşteri kayıtları üzerindeki önemli işlemler için otomatik süre hesaplama işlemleri arka planda yapılmaktadır. Hangi fırsat ile ne kadar süre çalışıldığı, hangi müşteri ile ne kadar süredir temasa geçilmediği, ne kadar sürede ne kadarlık çalışma çıkarıldığı anlık olarak filtrelenebilir ve raporlanabilir halde sunulmaktadır.

Kolay Aktivite Takibi

Satış süreci boyunca yapılan telefon görüşmeleri, emailler ve randevular kolaylıkla kayıt altına alınabilir ve takip edilebilir. İlgili aktivite kayıtları filtrelenip, raporlanarak ilgili proje veya müşteri ile ilgili nasıl bir efor sarfedildiği anlık olarak ölçülebilir.